KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15086581
nr 1508 6581
Kopparstick
"Carolo XI", 1697, oramat löst blad. Bildmått: 46x32, bladets mått: 60x48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:06:17
100 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)